Już za:

25-26 marca 2023 r., Arena Ursynów, Warszawa (10:00 - 16:00)

Targi Nieruchomości & Budowa Domu

Pobierz bezpłatny e-bilet

W tej edycji targów mamy dla Państwa

1. Bogatą ofertę nieruchomości z rynku pierwotnego,  w tym ponad 100 inwestycji w jednym miejscu.
2. Bogatą ofertę usług z sektora budowy domu – ponad 30 firm w jednym miejscu.
3.Możliwość rozmowy twarzą w twarz z deweloperami w celu wypytania o szczegóły, umówienia się na oglądanie na terenie inwestycji, a w niektórych przypadkach nawet dokonać rezerwacji wybranego mieszkania lub domu.
4.Możliwość,  aby w ciągu jednego dnia posiąść wiedzę o nowych mieszkaniach i domach w Łodzi i okolicach.
5. Promocje jakie zostaną przygotowane przez deweloperów.

To największe nasze targi w Warszawie

Na targach znajdą państwo również:

promocje na niektóre nieruchomości, zapowiedzi inwestycji, premiery, przedsprzedaże, warsztaty Spis (prawie wszystkich) Inwestycji, informacje – budowa domu od A-Z, nieruchomości z rynku wtórnego  i kredyty hipoteczne.

Szczegóły poniżej.

Budowa domu od A-Z

W tym samym miejscu i terminie co Targi Południowe odbędą się Targi Dom.

Tu w jednym miejscu zostaną zaprezentowane osiedla domów, pro­jek­ty, różne tech­no­lo­gie budowy domów, firmy budujące domy, aranżacje wnętrz, systemy oszczędzania energii i in.

Zwiedzający będą mogli otrzymać kompleksową ofertę BUDOWY DOMU w kilku technologiach. Jeśli posiadasz własną działkę i planujesz zbudować nowy dom to też zapraszamy na targi.

www.TargiDom.pl

Warsztaty

Podczas trwania Targów odbędzie się cykl spotkań z ekspertami branży nieruchomości i budownictwa.

 

Rynek wtórny

Na targach będziesz miał okazję poznać oferty z rynku wtórnego (grunty, domy, mieszkania). Oferty te będą prezentowane na stoiskach agencji nieruchomości.

Spis inwestycji

W biurze organizatora będziesz mógł otrzymać katalog papierowy o nazwie “Spis inwestycji”. Łącznie około 500 inwestycji w jednej publikacji, wraz z mapami, z podziałem na dzielnice Warszawy i okoliczne powiaty.

Zamów Spis Inwestycji

Jeśli chcesz zakupić katalog bez przychodzenia na targi prosimy o wykonanie przelewu na kwotę 50,00 zł (wliczony koszt wysyłki) na poniższe dane oraz przesłanie potwierdzenia zapłaty wraz z danymi do wysyłki i miastem, którego dotyczy katalog na adres biuro@expoproperty.pl.

Expo Property BIS S.C.
Al. Chruściela 42A, 04-401 Warszawa
Nr rachunku do wpłat: 14 1240 6159 1111 0010 5519 3314

Uwaga: Firma Expo Property BIS S.C. zastrzega sobie możliwość wysyłki katalogu do 7 dni po odbyciu targów.

Kredyty mieszkaniowe

Na targach będzie można porównać oferty kredytów hipotecznych oferowanych przez różne banki i wybrać spośród nich najbardziej odpowiadającą.

Green Homes – budowa domu już 4 800 zł/m2

Domy energooszczędne Green Homes świetnie wpisują się w najnowsze trendy panujące w budownictwie. Są proekologiczne i nowoczesne. Zgodne z kryteriami programów dofinansowania.

<Pobierz katalog>

GENERALNE WYKONAWSTWO

POLDOM Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie generalnego wykonawstwa dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich deweloperów, oferując kompleksową realizację inwestycji budowlanych (domy jednorodzinne, małe i średnie osiedla).

Od kilkunastu lat, realizując liczne inwestycje budowlane, zespół POLDOM – jako Generalny Wykonawca – zdobył cenną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu wypracował zasady, którymi kieruje się oferując usługi na najwyższym światowym poziomie. Firma współpracuje z najlepszymi architektami oraz sprawdzonymi dostawcami materiałów i usług.  Oprócz obsługi w ramach generalnego wykonawstwa, inwestorzy mogą liczyć również na wsparcie w projektowaniu branżowym (projekty instalacyjne).

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia nas na targach!

LUKSUSOWE APARTAMENTY VILLA PARK & SPA

Willowe osiedle Villa Park & SPA w Augustowie będzie dysponować prywatną strefą Fitness SPA & Kids w dedykowanym budynku. W strefie znajdzie się sauna sucha i parowa, sauna na podczerwień, grota solna z tężnią solankową, wewnętrzny plac zabaw z fantastycznymi atrakcjami dla dzieci, kameralna sala kinowa, bilard, siłownia z profesjonalnymi urządzeniami – TechnoGym.

Dla Państwa komfortu przygotowaliśmy kawiarenkę targową oraz kącik malucha.

Kawiarnia Targowa

Podczas przerwy w zwiedzaniu serdecznie zapraszamy na odpoczynek przy napojach i przekąskach.

Kącik malucha

Dla najmłodszych przygotowaliśmy Kącik Malucha, w którym dorośli mogą zostawić swoje pociechy pod opieką animatorów.